Ağustos 18, 2018, 10:04:00 ÖÖSon üye: halukziyatercan75
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: curve  (Okunma Sayısı 25587 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
jack
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı
life is a miracle

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 27, 2006, 11:53:47 ÖS »

kardes katli vaciptirin,altta kalanin cani ciksin demenin bogazicicesi.milleti kastirtma icin uydurulmus cilginlik.curve'e neden cc verilir?sanirim o da repeat kiskaciyla birleserek curve'un bile zar zor yetmesi icin.tasvip etmem,oaylamam,hic sevmem curve'u.yetti artik.hayatimizin icine etti.

to be a rock and not to roll..
josphine
Full Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 28, 2006, 12:41:57 ÖS »

boğaziçindeki hırsının zirvesinde kardeşlerimizi desteklemek doğru yoldasınız hissiyle donatıp benciliklerini artttırmak üzre oluşturulmuş puanlama sistemi.eğer herkes kardeş olup ''0'' alsa nolur onu da merak etmekteyim ama bu denemeyi gerçekleştiricek adam yok boğaziçinde yada ben tanımadım

bşk
madi
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 28, 2006, 10:33:22 ÖS »

keşke curve e cc verseler de biraz rahat olsak, zira fizikçiler genelde curve e dd verir, bazen insafa gelip de dc verdikleri de örneklerdendir. ancak bir fizikçi vardır ki ne yaptığı anlaşılamamaktadır, adamdan aldığım iki derste de adam sınıfın yarısını bırakmış, %40ına dd vermiş, gerisine de Allah ne verdiyse...

sevgili josphine, kardeş olup da hepimiz sıfır alsak sadece sıfır aldığımızla kalmayız, bi de üstüne hepimiz kardeşçe "F" alırız. ki ikisi de beraber bize bi "0F" çektirir ki sorma gitsin...

önemli olan curve nin olup olmaması değil, hocaların, bizi varlığından şüphe ettirmeye başladıkları "insaf"larıdır...
josphine
Full Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 29, 2006, 01:00:16 ÖS »

tamam daha makul olıyım 0 fazla uç ama şöle 30 40 fln alsak ta mı dedğin olur

tamam ya pes etmeliym sanki Karizmatik

bşk
cincinim
Full Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 02, 2006, 04:29:52 ÖS »

hakkaten merak ediyorum,curve neye göre notlandırılıyor,tamamen hocanın inisiyatifi altında mı,bence bir curve en az cc olmalı,çünkü adı üstünde ortalama diyoruz diğer anlamıyla,öyleyse ortalama not olmalı en az...peki öyleyse aa ba bb nasıl alınıyor?homojen dağılım falan mı yapılıyor?yoksa hoca yine kafasına göre ben 95in üstüne aa veririm falan mı diyor?bu okulun en bilinmeyenli denklemlerinden biri budur...

yalnızlık nedir göreceksin öldüğün zaman...
madi
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 02, 2006, 05:13:20 ÖS »

hocaların kullandıklarının hiç de mantıklı bi sistem olmadığı kesin... fakat budur işte, ne yapalım...

ama ortalamaya cc versin deyip de kurtulamayacağımız da kesin...
gökçe
Newbie
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 14, 2006, 02:34:36 ÖÖ »

curve normal şartlarda öğrencinin yararınadır. ama burası boğaziçi normal şartlar geçerli değil. 100 üzerinden bir sınawda curve 77 çıkıyorsa 70 gibi gayet ii bir not alan öğrenci gariban durumuna düşüyo!!!!!tehlikeli burda curve gayet kötü
phoibe
Newbie
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 23, 2006, 09:08:42 ÖS »

curve un ustundeyim zaten ya cb gelir iste dediginiz bi dersin dc geldigini gorup  curve e f verildigini örendiginiz anda anlıyosunuz nası bi okulda oldugunuzu..ben
ilk donemimde gördüm bunu hos bi baslangıc olmadı yani...
emremre
Jr. Member
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 30, 2006, 03:55:00 ÖS »

yazıldıgı gıbı okundugunda soyle serbetlı merbetlı bı tatlı gıbı duruyo...yada ben su anda cok acım o yuzden oyle goruyorum...bı curve olsada yesek...
bounboun
Hero Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 31, 2006, 09:46:16 ÖS »

Sırf adından dolayı keşke bizim bölümde de curve olsa demiştim hep ama iyi ki yokmuş ne diyeyim Gerçi ikinci dönem alacağım psyc101 ve fr da var galiba . Öyle mi ?? 
madi
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ocak 01, 2007, 08:44:37 ÖS »

arkadaşlar curve var diye bir şey yok, eğer hoca notlama sistemine katalog demiyorsa, demektir ki o zaman curve bu ders için gayet önemli...

katalog da şudur ki:

mesela adam der ki 90 üstü aa kardeşim, 85 e kadar da ba falan filan.
man_made_god
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mart 13, 2007, 09:05:07 ÖS »

ne geldiyse başıma bu curve den geldi..
schumi
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mart 13, 2007, 10:50:37 ÖS »

şeyimi şaapan şey
nuitari
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #13 : Mart 14, 2007, 01:48:08 ÖÖ »

bir kere bile geçemediğim şey....bi kere 80 aldım geçtim diye seviniodum curve 83.3 çıktı :s
hgasc
Newbie
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Mart 24, 2007, 08:44:28 ÖS »

odtude gerceklesen gercek bi olay:

ogrenci hiç bir şey bilmiyorum nasılsa gecemen diye sınava girmez. sınavın curve'ü eksi çıkar. öğrenci dd ile gecer.

baskalarının basarısızlıgı sizin basarınız mıdır sorusunu akıllara getiren bu olayın baslıca kahramını hepimizizin tanıdığı kadim dost curve dür.
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: