Haziran 21, 2018, 11:02:18 ÖÖSon üye: AntoineNan
Boğaziçi Üniversitesi Forumu » Genel » Birinci » Zebra » üniversiteye yeni girenlerin yapabileceği aptallıklar
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: üniversiteye yeni girenlerin yapabileceği aptallıklar  (Okunma Sayısı 28771 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
schumi
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 14, 2006, 01:43:52 ÖÖ »

zannımca, liseden çıkıp gelme sebebiyle, lisedeki bazı alışkanlıkları hemen terkedememekten dolayı yapılan aptallıklardır genellikle.

örnek olarak:
derslerin giriş ve çıkışlarında zilin çalmasını beklemek.
sınavlara, yeter diye, 1 saat çalışıp, 1 puan alamamak.

Kuzey
Hero Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Aralık 14, 2006, 04:46:54 ÖÖ »

2. sini iki sınavıdır yapıyorum . Çalışmama işini yani , ortalamam 90 mutluyum huzurluyum Kahkaha Bu ders konusunda bence en büyük aptallık en büyük zekiliktir

Zil çalsa iyi olur zaten yad-yok tam lisenin devamı böylece tamamen lise olur .

Sevdamızın adı berrak, sonu toprak, dönen alçak olsun !
betulkrm
Newbie
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 14, 2006, 05:26:30 ÖS »

bence, üniversiteye yeni girenlerin yapacağı en büyük abdallık, daha üniversiteden çıkmadan aşık olmaktır. oysa, şu üniversiteyi bir bitireyim ben ileride ne aşklar yaşarım demek, ve üniversite yıllarını gelecekteki aşklar için donanmak üzere kullanmak en akıllıca harekettir kanaatimce. body ve genel olarak spor yapılabilir, mühendis ve işletmeci tayfasının ne menem bir şey olduğu üzerine kafa yorularak ileride onlardan kaçınma bilincine erişilebilir, el ve özellikle diş bakımına özen gösterilebilir ve kişi bu konularda kendini eğitmeye yönelebilir, yurtdışı aşkları için dil öğrenimine özellikle önem verilebilir, falan..yapılacak bunca iş varken ille de tutup aşık olana üniversitede hayatta zindan olur boşu boşuna. onun dışında, üniversite ortamında kedi-köpek türüne mama ve onları kollama alışkanlığı edinmek de çok zararlıdır. hiçbir şey yapamıyorsanız, en azından bundan kaçının. bkz: akşamları ve hafta sonları ellerinde kedi-köpek maması poşetleriyle okulun şurasında burasında dolaşan ve kimse kedilere birşey yapıyor mu diye etrafı gözetleyen koca koca ergen kişiler. onlar gibi olmak istiyorsanız, siz bilirsiniz yine de.
madi
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 14, 2006, 06:48:06 ÖS »

webmail i alması için bim'e git denilince market olan bim e gitmek...
haltlos
Newbie
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 15, 2006, 01:59:54 ÖS »

hangi binaya nereden girilecegini bilmemek.
personel harici girilmez yazısını okumadn dalıp içerde bir görevliyle pat diye karsılasmak ve salak konumuna düşmek...v.s. Kahkaha
Mallory Knox
Sr. Member
Çevrimdışı Çevrimdışı
hayat, bir hayalperest için cehennemden farksız .

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 15, 2006, 11:14:31 ÖS »

üniversiteye gelir gelmez,ilk günler telaşıyla, "ben kyk'ya katkı kredisi için başvurmuştum,acep sonuç diye birşeyler açıklanacak mı,beklemek gerekir mi?" diye düşünmeden, hemen gidip ilk dönem harcını yatırmak Kahkaha

ben bunu yaptım oradan biliyorum - ayrıca yapan çok da insan var,biliyorum,yalnız değilim yani -

ps: çok şükür,bizi uğraştırmayı çok seven bitanecik(!) okulumuz bu konuda öğrencilerini pek fazla uğraştırmıyor,sadece haziran'a kadar bekliyosunuz  Karizmatik
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2006, 11:17:40 ÖS Gönderen: natural born killer » Logged
G.M.C
Biri_beni_durdursun
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 16, 2006, 01:57:02 ÖÖ »

evet yaa yanlış binalara girmek Kahkaha
schumi
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 18, 2006, 12:26:40 ÖÖ »

2. sini iki sınavıdır yapıyorum . Çalışmama işini yani , ortalamam 90 mutluyum huzurluyum Kahkaha Bu ders konusunda bence en büyük aptallık en büyük zekiliktir

Zil çalsa iyi olur zaten yad-yok tam lisenin devamı böylece tamamen lise olur .

hazırlıktayken ben de çalışmıyodum ah, ne güzeldi o günler  yok böylesi daha iyi
hutku
Hero Member
Çevrimdışı Çevrimdışı
bu ülkede herkes kardeştir,beynine iyi yerleştir

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 29, 2006, 04:32:35 ÖS »

bence, üniversiteye yeni girenlerin yapacağı en büyük abdallık, daha üniversiteden çıkmadan aşık olmaktır. oysa, şu üniversiteyi bir bitireyim ben ileride ne aşklar yaşarım demek, ve üniversite yıllarını gelecekteki aşklar için donanmak üzere kullanmak en akıllıca harekettir kanaatimce. body ve genel olarak spor yapılabilir, mühendis ve işletmeci tayfasının ne menem bir şey olduğu üzerine kafa yorularak ileride onlardan kaçınma bilincine erişilebilir, el ve özellikle diş bakımına özen gösterilebilir ve kişi bu konularda kendini eğitmeye yönelebilir, yurtdışı aşkları için dil öğrenimine özellikle önem verilebilir, falan..yapılacak bunca iş varken ille de tutup aşık olana üniversitede hayatta zindan olur boşu boşuna. onun dışında, üniversite ortamında kedi-köpek türüne mama ve onları kollama alışkanlığı edinmek de çok zararlıdır. hiçbir şey yapamıyorsanız, en azından bundan kaçının. bkz: akşamları ve hafta sonları ellerinde kedi-köpek maması poşetleriyle okulun şurasında burasında dolaşan ve kimse kedilere birşey yapıyor mu diye etrafı gözetleyen koca koca ergen kişiler. onlar gibi olmak istiyorsanız, siz bilirsiniz yine de.
sanırım bu bir sitem
yoksa kime sorsanız üniveristede aşk yaşamam sonra yaşarım cevabına güler
çünkü lise ve üniversitede yaşanmayıp mezuniyet sonrası yaşandığı sanılan aşk
sadece yatak üzüerinde yaşanır
neden diyenleriniz olursa:
çünkü yataktan başka aşk yaşayacakları vakit kalmayacak da ondan...

Her Şey Vatan İçin...KİMYA
kwon21nowember87
Biri_beni_durdursun
*
Çevrimdışı Çevrimdışı
bindik bir alamete:D hadi hayırlısı..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 31, 2006, 07:26:35 ÖS »

duygularıma tercüman olmuşsun bravo:D

I love to listen,I listen to love...
NumB
Biri_beni_durdursun
*
Çevrimdışı Çevrimdışı
I LiKe WhAt I Do , I Do WhAT I LiKe!

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #10 : Ocak 09, 2007, 11:43:58 ÖÖ »

elinde zaman gazetesi ile gören birini fişlemek

-LP-
joe_black
Full Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ocak 09, 2007, 02:36:03 ÖS »

kendimi gelistirecem diye alakasiz seminerlere katilip seminerin ortasinda cikmak
ali sari
Newbie
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ocak 09, 2007, 04:34:59 ÖS »

kendimi gelistirecem diye alakasiz seminerlere katilip seminerin ortasinda cikmak

Evet bi de sertifika verilen tüm semienerlere koşmaları.Ben yeni gelmiş biri olarak çok gereksiz buluyorum.
muhip
Hero Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Ocak 14, 2007, 11:46:40 ÖS »

webmail i alması için bim'e git denilince market olan bim e gitmek...
biz arkadaşımla kampüsün planında yazan bim'i bu alışveriş yaptıgımız bim olarak algılamıştık ve o kadar da aramıştık ilk gün...
man_made_god
Evrensel Gözlemci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Mart 13, 2007, 09:03:13 ÖS »

en büyük aptallık üniversiteye girdikten sonra birden hayatının değişeceğini düşünmektir.. lise de herkes hayal kurar ya üniversteyi kazanınca şöyle yapcam böyle yapcam diye, bunlar yalandır..

amerikan dizilerinde ki gibi birden babanız elinize bir mustang anahtarı tutuşturur, artık büyümüşsünüzdür,sorumluluklarınız vardır çılgın partilerde sabahlara kadar eğlenir ya da düşüncelerinizin peşinde koşar aktivist olursunuz.

bunlar yalandır..
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: