Ağustos 18, 2018, 10:04:09 ÖÖSon üye: halukziyatercan75
Boğaziçi Üniversitesi Forumu » Genel » Birinci » Zebra » Erkekler neden konuşmazlar?
Sayfa: 1 2 [3]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Erkekler neden konuşmazlar?  (Okunma Sayısı 37518 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
trust
Jr. Member
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ekim 07, 2007, 11:43:20 ÖÖ »

hepper direk düşüncelerimi yansıtmış son cümlen ben genelde çok konuşurum we aldıım tepkiler(kızlar dahil olmak üzere)yaaa karı gibi konuşuosun yaw derler argo bi şekilde ondan sonra sussam yaaa kabadayı mısın hemşerim derler ağır abi modu filam derler ondan dolayı da nabza göre şerbet wermek lazım heryerde konuşursan ilk durumda oluosun hep sussan 2 .durumda oluosun ondan nerde konuşup susman gerektiini bileceksin ama ben hala örenemedim nerde susup konuşcaımı
Mor Köpüklü Sabun
Full Member
Çevrimdışı Çevrimdışı
a.k.a ANJEL

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ekim 12, 2007, 05:01:18 ÖS »

bi ilişkide ilk "seni sewiyorm" lafını kızın sarfetmesi, sewgisini göstermesi (ilgi göstermekle sewgi göstermek farklıdr elbette, ilgi başka amaçlar içnde gösterileblr)
bence kızlarn erkeklere oranla daa duygusal olduunu gösterendr
erkekler olaya daha materyalist bakarken kızlar daha duygusal boyuttan bakıyo
erkekler hala başka kızları düşüneblrken kızlar "çok mutluym bu sefer buldm" diyebiliyo
ewt, erkeklern az ve öz aşık olması kesnlkle daha güzel bi özellk, ama bu daa duygusal oldukları anlamına gelmio, biz daha duygusalz ki daa çabuk bu duygulara kapılıyorz bu kadar basit bence

ayrıca konuşan erkei sorun eden biri varsa, o anca söylicek lafı olmayan bi insandr bana kalrsa, ve bu yüzden durumdan rahatsz olmştr.. yoxa kim neden karşısındakinin konşmasndan raatsz olsn ki (tabi yeri ve zamanı da var bunun elbette ) ne demiş atalarımız, hayvanlar koklaşa koklaşa insanlar konuşa konuşa..

Why not?
Sayfa: 1 2 [3]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: